top of page

Dinçel® Türkiye'nin en güzenilir rezistans üreticisidir.

Bilgi birikimi, yenilikçilik, en son teknolojiler ve malzeme yatırımları, müşteri ihtiyaçlarına cevap veren daha yüksek performanslı ürünler geliştirmek amacıyla 20 yılı aşkın süredir temel motivasyon kaynağımız olmuştur.

Tasarımını ve üretimini yaptığımız esnek silikon rezistanslar yüksek verimliliklerini üç ana özelliğe borçludurlar:

  • Optimum ısı ve enerji verimliliği için esnektir ve hemen hemen her şekilde uygulanabilir.

  • Uygulaması kolaydır, bu da çalışma alanının az olduğu dar bölgelerde hızlı bir kurulum sağlar.

  • Çoğu durumda ısıtma için gerekli yatırım ve maliyetler göz önünde bulundurulduğunda Rezistans Kablolarımız en ekonomik seçenek olarak öne çıkar.

Sertifikalarımız:

ISO 9001, RoSH ve CE sertifikalarına sahip olan Dinçel Rezistans, ürünlerini her yıl sertifikalandırılmış ülkeler listesine eklemekten gurur duyuyor. Bu sertfikasyonlar bizler için büyük bir motivasyon kaynağıdır.

Yüksek özelleştirilebilirlik, projelerinizde başarılı olabilmeniz için önemli bir fırsattır.

Alanında uzman teknik ekibimiz siz iş ortaklarımızın talepleri doğrultusunda standart modellerden ayrı olarak, ihtiyaçlarınızı karşılayabilmek için gerekli modifikasyon ve geliştirmeleri yapma konusunda yeterli bilgiye sahiptir. Teknik çizim, planlama, üretim ve sevkiyat aşamasında gerekli tüm kontrollerin yapıldığına emin olun, çünkü bu projenizde başarılı olabilmeniz için önemli bir fırsattır.

Kalite sözümüze bağlıyız.

Projeleriniz için yüksek kaliteli ve uluslararası sertifikalara sahip ürün yelpazesi.

Dinçel Rezistansın esnek ısıtma elemanları serisi, sadece teknik açıdan değil, aynı zamanda müşterilerimizin kalite gereksinimlerine uygun olarak üretilmektedir.

Yıllar boyu biriktirdiğimiz tecrübe ve birikimle kalitenin sadece bir kelime olmadığının farkındayız. Bu yüzden önceliğimiz, müşterilerimize her zaman en yüksek kalitede ürünler tedarik etmektir.

Laboratuvarımızda ürünlerimizin termik, elektronik, kimyasal ve mekanik özellikleri üretim öncesinde ve sürecinde tasarlanmakta, onaylanmakta ve kontrol edilmektedir. Buna ek olarak, maksimum güvenlik için üretimin devam ettiği her yıl muhtemel geliştirmeler için gerekli araştırmalar yapılmaktadır.

bottom of page